6 Haziran 2016 Pazartesi

Yamak Ahmet Tivibu Ramazan’da

Bütün ihtişamıyla Osmanlı’da Ramazan… Bereket dolu, muhabbet dolu iftar sofralarının heyecanı… Yamak Ahmet, Ramazan ayı boyunca her gün 16:30’dan itibaren iki bölüm ard arda Tivibu Ramazan’daRamazan Geldi Hoş Geldi,
Tivibu ile Ekran Şenlendi!

Türkiye’de bir ilk, Ramazan’a özel 7/24 şifresiz yayın yapan kanal: Tivibu Ramazan
Dr. Erkan Aydın, iftar ve sahur programlarıyla her gün Tivibu Ramazan Kanalı’nda. Kıymetli misafirler, tadına doyulmaz sohbetlerle iftar saati Tivibu Ramazan’da!
Özel tarifleri ve hikâyeleri ile Deniz’in Ramazan Mutfağı, Ahmet Özhan ve ünlü sanatçılardan Tivibu’ya özel ilahi düetler ve Ramazan’a özel diziler, filmler ve belgesellerle dolu dolu Ramazan coşkusu bu kanalda.
Kadir Gecesi’ne özel Kudüs’ten gerçekleştirilecek canlı yayın, Tivibu için özel olarak hazırlanan Kabe İmamları’ndan Mukabele, Kur’an’dan Öyküler, ve Esma-Ül Hüsna onbir ayın sultanı Ramazan ayı boyunca tüm Türkiye izlesin diye Turksat uydusundan şifresiz yayınla Tivibu Ramazan’da!
Tivibu Ramazan kanalını açın, ailece keyfinize bakın.
Tivibu Ramazan’ı Tivibu üyeleri Tivibu 1.Kanaldan, Tivibu üyesi olmayan Turksat’tan kanal frekans ayarı yaparak ücretsiz izleyebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder